Czy wiesz że...
Kroton-Kardio może zostać zintegrowany z ogólnoszpitalnymi bazami danych oraz aparatami RTG i ECHO.
Program Kroton Kardio został dostosowany do wymagań Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.
W Kroton-Hemo wyniki zabiegu koronografii przedstawiane są w postaci graficznej.
Kroton-Kardio umożliwia kontrolowanie ilości sprzętu zużywanego podczas zabiegów.
W module magazynu Kroton-Hemo, możesz sporządzać szczegółowe raporty z obecnego stanu magazynowego.
W magazynie Kroton-Hemo możesz przyjmować zakupiony sprzęt, używany podczas zabiegów. 
Instalacje dla medycyny PDF Drukuj Email

Obecność multimediów w codziennym życiu stała się już dawno faktem. Współczesne technologie otwierają nowe możliwości, sprawiając, że stawiane cele zawodowe są łatwiejsze do osiągnięcia. Medycyna jest dziedziną, w której nowoczesne rozwiązania znajdują wiele zastosowań. Coraz częściej spotykamy się z wizualizacją badań, rejestracją zabiegów i operacji w celu bieżącej konsultacji z innymi ośrodkami, lub w celach dydaktycznych.

Opierając się na naszej wiedzy i długoletnim doświadczeniu, przygotowujemy i wdrażamy zaawansowane instalacje informatyczne w placówkach medycznych. Umożliwiamy w ten sposób dostęp do nowoczesnych osiągnięć techniki. Nasze instalacje obejmują między innymi:

  • szkieletowe sieci światłowodowe
  • strukturalne sieci informatyczne Ethernet i Gigabit Ethernet
  • okablowanie do przesyłania analogowego sygnału video
  • okablowanie do przesyłania cyfrowych sygnałów multimedialnych

Oczywiście nasze rozwiązania obejmują wszystkie niezbędne elementy wymagane do poprawnego, zgodnego ze specyfikacją, działania. Często wykorzystujemy nasze autorskie projekty, programy komputerowe oraz urządzenia zewnętrzne, aby zapewnić możliwość dostępu do najbardziej wyrafinowanych funkcji. Jesteśmy w stanie przesyłać i analizować sygnał video praktycznie z każdego źródła. Nasze autorskie rozwiązania zapewniają przełączanie sygnałów pomiędzy dowolnymi źródłami (kamery, urządzenia medyczne, mikroskopy) i kierowanie ich na dowolne odbiorniki (monitory, telewizory, projektory).